Veoapartment Pimienta 12

  • 150 m²
  • 3 soverom
  • 3 baderom

17 minutters gange fra Plaza de España i Sevilla i Sevilla tilbyr Veoapartment Pimienta 12 innkvartering med en kjøkkenkrok. Denne boligen inkluderer også en terasse.

Den har en sentral beliggenhet, nær Casa de Murillo ligger bare 500 meter fra Prado San Sebastian t-banestasjonen. Du vil være noen få skritt fra Barrio de Santa Cruz og 1 km fra Parque de María Luisa. Gjestene kan nyte europeisk mat i El Pasaje, som ligger 200 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Palacio de las Dueñas. Veoapartment Pimienta 12 tilbyr en innkvartering innen 15 minutter med bil fra Sevilla flyplassen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Veoapartment Pimienta 12 Sevilla
Nintaihome Los Venerables
pris kun for mobil

Nintaihome Los Venerables

8.7
Fabelaktig 40 anmeldelser
46 m fra overnattingsstedet
USD 931 USD 838
per natt
Sevillebnb Group- Villa Elvira, Exclusive Pool And Gardens In The Heart Of Sevilla
pris kun for mobil

Sevillebnb Group- Villa Elvira, Exclusive Pool And Gardens In The Heart Of Sevilla

10
Usedvanlig 1 anmeldelse
58 m fra overnattingsstedet
USD 1618 USD 1456
per natt
River House
pris kun for mobil

River House

9.6
Usedvanlig 29 anmeldelser
410 m fra overnattingsstedet
USD 396 USD 356
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Sevilla flyplass
    11 km

    Togstasjoner

    Santa Justa Station
    1,6 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Solterrasse

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Brannslukkere
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    LisensnummerESFCTU0000410470008259950000000000000000VUT/SE/104569,VUT/SE/10456
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvilke populære attraksjoner er nær Veoapartment Pimienta 12 villa?
      Du kan besøke Barrio de Santa Cruz, som ligger i nærheten av Veoapartment Pimienta 12 villa.
    • Hvor mye vil det koste å bo i Veoapartment Pimienta 12 villa?
      Leien på Veoapartment Pimienta 12 villa starter på €325 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Veoapartment Pimienta 12 villa?
      Gjester i Veoapartment Pimienta 12 villa bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut til 11:00.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Veoapartment Pimienta 12 villa?
      Restauranter i nærheten av Veoapartment Pimienta 12 villa inkluderer El Pasaje og Bodega Santa Cruz Las Columnas.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Sevilla flyplass
    11 km

    Togstasjoner

    Santa Justa Station
    1,6 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Veoapartment Pimienta 12 Sevilla

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk